ANUNT PUBLIC

COMUNA TOMEȘTI, cu sediul în localitatea Tomești , sat.Tomesti .nr.50 , judetul Hunedoara anunţă elaborarea primei versiuni a planului ,,CONFERINȚA a II –a DE AMENAJARE A FONDULUI FORESTIER PROPRIETATE PUBLICA ȘI PRIVATĂ APARȚINÂND COMUNEI TOMEȘTI ,, în localitatea UAT.TOMESTI si UAT. VAȚA DE JOS şi declanşarea etapei de încadrare pentru obţinerea avizului de mediu.

Consultarea primei versiuni a planului/programului se poate realiza la sediul APM Hunedoara, Deva, str. A. Vlaicu, nr.25 de luni-joi între orele 8.00-16.30 şi vineri între orele 8.00-14.00.

Comentariile şi sugestiile se vor transmite în scris la sediul APM Hunedoara în termen de 18 zile calendaristice de la data prezentului anunţ.

PROCESUL VERBAL
al Conferinței a II-a de amenajare privind amenajamentul fondului forestier proprietate publică privată, aparținând comunei Tomești, județul Hunedoara

Deschide documentul aici

[pdf-embedder url=”https://primariatomestihd.ro/wp-content/uploads/2021/06/amenajament_iunie_2021.pdf”]